O nás

Milujeme to tady. Stavěli a rekonstruovali jsme toto místo pro sebe. Stvořili jsme tu svůj svět, své útočiště a prožili zde nejšťastnější chvíle v našem životě. Moc bychom si přáli, aby tento jedinečný prostor po dobu vašeho pobytu byl jen pro vás. Každý krok, který uděláte na území hájenky, je také naším krokem a naší vzpomínkou. Rozlehlá zahrada je oázou klidu, ale i místem pro pořádání velkých a hlasitých akcí, kde můžete pořádně rozproudit zábavu.

I když nejsme profesionálové, nepodnikáme v gastronomii ani v ubytovacích službách, chceme, aby dům, který jsme s láskou tvořili, žil dál a byl k dispozici pro druhé. Víme, že vše nebude perfektní, nezříkáme se odpovědnosti za případné vady na kráse a prosíme vás o schovívavost a porozumění. O to víc však můžete ocenit autentičnost celého komplexu. Hájenka není luxusní rezidencí, je místem, které má své přednosti i nedostatky.

Přes to však věříme, že se zde budete cítit dobře. Že zde najdete místo, kde můžete volně dýchat, kde můžete odložit starosti vašeho života a i dokonce šaty. Nikdo vás nebude sledovat, dívat se přes plot. Nikdo vás nebude rušit.

A když přijde noc a nebe se zalije tisícimi hvězd, budete mít jedinečnou možnost užít si relax a zasloužené chvíle jen pro sebe. Ať se skleničkou v ruce v naší vířivce, plaváním v přírodním bazénu, s přáteli v letní kuchyni, či snad v zimě až celé místo pokryje sníh v unikátní sauně.

Náš prostor hájenky je vám k dispozici po celý rok a přejeme vám, abyste se zde cítili dobře.

Manželé Tomáš a Petra Krejčířovi.