Svatby a oslavy

Hájenka Kozojedy – to je romantické  a pohodlné zázemí pro svatby až do počtu 90 hostů. Optimální, komfortní podmínky nabídne 50-70 hostům. Pro oslavu vašeho velkého dne vám bude k dispozici celý areál o rozloze 1,4 hektaru s biotopem s potůčkem a saunou,  s vyhřívaným, zastřešeným bazénem a udržovanou rozsáhlou zahradou se spoustou stromů, kvetoucích rostlin a romantických zákoutí. Je zde naprosté soukromí, žádné omezení nočního hluku. Na louce stojí velký, profesionální párty stan, který pohodlně pojme 90 osob, ochrání vás před ostrým sluncem či před deštěm. Stan je ideální pro svatební hostinu se servírovaným jídlem nebo švédskými stoly. V ceně pronájmu jsou k dispozici stoly a židle, kompletní jídelní servis, veškeré sklo i příbory pro maximálně 90 osob.

Ubytování

Na pozemku se nachází 2 domy s celkovou kapacitou až 28 osob. V případě zájmu lze také hosty ubytovat v našem dalším domě  v pěší vzdálenosti s kapacitou 14 lůžek. Parkování je na vlastní louce před domem, kam bez problémů zaparkujete až 100 automobilů. 

Možnosti obřadu

Celý areál je ideální pro venkovní obřad, který se může konat na mole u přírodního jezírka pod ozdobeným slunečníkem, v altánu u bazénu, na louce, nebo v prostorách zimní zahrady. Samozřejmostí je náš souhlas s konáním obřadu v areálu. 

Občerstvení

V areálu jsou k dispozici celkem 3 plně vybavené kuchyně ( v hlavním domě, v baru ve stodole a venkovní krytá letní kuchyň). Pro grilování je ideální velký Ofyr gril, nebo lze využít elektrický rošt nad ohništěm v letní kuchyni. Drinky lze připravovat v baru ve stodole, kde je také pípa na pivo. Různé druhy občerstvení lze podávat např. v atriu, na louce, u jezírka, v altánku. K dispozici máme několik sudů, desek, stolů, etažéru a dalšího vybavení pro sweet bar, chese bar atd. 

Catering je možné zařídit ve vlastní režii. Pokud nemáte nikoho, komu důvěřujete, doporučíme vám proveřené dodavatele i výrobce sladkostí.

Neúčtujeme žádné dortovné, korkovné apod.

Výzdoba

Areál předáváme bez svatební výzdoby. V případě vašeho zájmu vám ale rádi hájenku i areál vyzdobíme dle vašich představ, event. doporučíme ověřenou floristickou firmu.

Zábava

Jsme schopni vám zajistit taneční parket, podium, doporučit interprety živé hudby, Dýdžeje, hlídací agenturu pro dětské hosty s malovaním na obličej, dětskou diskotékou, interaktivními hrami atd. V domech jsou k dispozici 2 kulečníky, v baru šipky, venku pingpongový stůl, celý areál o rozloze 1,4 hektaru je pak možné využít na různé venkovní aktivity, na jedné svatbě byl dokonce horkovzdušný balón.