Ubytování

V rezidenci Hájenka Kozojedy Vám nabízíme ubytování ve dvou podkrovních pokojích s celkovou kapacitou 24 lůžek. Velký pokoj ubytuje pohodlně 9 osob, jsou zde připraveny 3 dvojlůžkové a 3 jednolůžkové postele. Menší romantický pokoj s manželskou postelí a možností přistýlky ubytuje až 4 osoby.

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, díky ní se dá nejen chladit ale i topit. V menším z nich si můžete zatopit v originálních rekonstruovaných kamnech.

V době ubytování můžete využít celého areálu hájenky: rozhlehlou zahradu s přírodním biotopem, letní kuchyni, vířivku a unikátní saunu. Při týdenním pobytu je sauna a vířivka v ceně pobytu při modelu použití 1 cyklus/den.

Sezónní ceny platí v odobí provozu venkovního vyhřívaného bazénu tj. od 1. 5. do 30. 9. v každém kalendářním roce.

Ceník

Celý objekt + noc (sezóna 1. 5. – 30. 9.)
12 000 Kč
Celý objekt + noc (mimo sezónu 1. 10. – 30. 4.)
11 000 Kč
Celý objekt na týden (sezóna 1. 5. – 30. 9.)
80 000 Kč
Celý objekt na týden (mimo sezónu 1. 10. – 30. 4.)
70 000 Kč
Sauna
550 Kč / cyklus (při týdenním pobytu zdarma)
Vířivka
550 Kč / cyklus (při týdenním pobytu zdarma)
Závěrečný úklid
2 650 Kč
Místní poplatek z pobytu obci
25 Kč / osobu a den (pouze 18+)
Domácí mazlíček (kočka/pes)
250 Kč / den
Minimální délka pobytu
3 noci
Kapacita 11 osob + 2 přistýlky

K ceně za pobyt se vybírá kauce 10.000,- Kč . Tato kauce bude vrácena po ukončení pobytu a předání objektu v řádném stavu, popřípadě budou z částky odečteny způsobené škody.

Dům Rataje

Máte zájem o pobyt, který nepokryje ubytovací kapacitu Hájenky? Pořádáte rodinnou či firemní oslavu a chcete prožít večery společně? Nabízíme vám v dostupné vzdálenosti náš další objekt Apartmán Rataje. Pouhý necelý kilometr od Hájenky se nachází rekreační dům se sedmi dvoulůžkovými ložnicemi, který lze bez obav využívat i celoročně.

Velký společenský prostor

Velký společenský prostor s nezaměnitelným výhledem do lesa, krbem, velkoplošnou televizí a pohodlnou sedací soupravou s klubovými křesly.

Moderní kuchyně

Unikátní řešení dvou kuchyní, umožňuje vařit dvěma osobám v jednu dobu nezávisle na sobě. K vybavení patří dvě indukční varné desky, dřezy, a lednice.

7 samostatných ložnic

Ložnice vybavené dvěmi lůžky,
nočním stolkem a velkou prostornou
šatní skříní. S možností dětská postýlky
pro nejmenší.

Privátní vinotéka

Stylový sklípek, umístěný v suterénu objektu, se vchodem z prostorné zahrady je připravený k večerním rozpravám nad sklenkou vychlazeného vína.

Venkovní bazén

Nově postavený bazén s kvalitními lehátky. Díky možnosti ohřevu vody tepelným čerpadlem oceníte možnost vykoupat se i v měsících mimo sezónu.

Posezení na dotek lesa

Užijte si venkovní posezení téměř na dotek stromů. Blízkost lesa je v celém objektu všudypřítomná a apartmán má tak své kouzlo v jakékoliv roční období.

Jídelna s krbovými kamny

Jídelna s krbovými kamny a masivními dřevěnými stoly a židlemi pro 14 osob, které se zde mohou stravovat s veškerým komfortem po celou dobu pobytu.

Venkovní ohniště a gril

Rozlehlý prostor před vchodem domu k venkovnímu grilování či večernímu opékání. Veškeré nezbytné grilovací náčiní je k dispozici.

Přijedete?
Těšíme se na vás.

Tomáš Krejčíř
majitel objektu